Tussen 6 en 18 november a.s. komt Sharon Corr en haar band naar ons land voor een reeks concerten. In die periode geeft zij ook nog twee concerten in België.
De Dubliners bestaan niet meer maar vier oud-leden gaan verder onder de naam The Dublin Legends - Formerly Of The Dubliners. Van 2 t/m 13 oktober zijn ze in Nederlandse theaters te zien.
Op zaterdag 25 mei is er een Celtic Night in Theater Landgraaf. Er komt dan Keltische folkmuziek voorbij van Needle & Sword, Kyle Carey & Craig Werth & Ron Janssen en Mind The Midgie.
Daar komt de Boegieman! gaat het theater in: op 25 en 26 mei en 2 en 9 juni is de liedjesvoorstelling voor kinderen te zien in een paar theaters in Utrecht.
Op donderdag 16 mei staat een keur aan Zeeuwse en Vlaamse muzikanten op het podium van De Spot in Middelburg om een eerbetoon te brengen aan het oeuvre van Bob Dylan.
Met ingang van GUO-concertserie 2013/2014 verkast Groeten Uit Oisterwijk naar drie locaties in Oisterwijk. Het publiek kan daar optredens verwachten van Vers Folk, David Munnelly (met een bijzonder project), Veulpoepers 3.0, Willem Vermandere, The Tannahill Weavers en Griff Trio & Monte Arvu.
Cultuurpodia Peel & Maas presenteert de Gentse Bob Dylan Tribute met Bruno Deneckere, Derek & Nils De Caster op zaterdag 18 mei in Muzieksalon Thalia in Baarlo.
Tot en met 19 mei is Antje Duvekot op tour in Nederland om haar nieuwe album New Siberia voor te stellen. Vanavond is ze te zien in Bad Nieuweschans, verder doet zij o.a. Eindhoven, Bergen op Zoom, Amsterdam en Borger aan.
Omdat ze ze bij folkclub Twente zo goed vinden, hebben ze voor de derde keer de balkan- en klezmerband Mizrakh uitgenodigd om op te treden. Dat gebeurt op vrijdag 17 mei in Boekelo.
Op zaterdag 18 mei brengt singer-songwriter Cedric Watson bij RASA in Utrecht zijn eigen mix van cajun, creole en zydeco met af en toe een deuntje bluegrass.