|
|
|
|
|
|
Heruitgave Watersons uit 1975 |
|
donderdag, 24 juli 2008 18:56 |
 The Watersons - "For Pence And Spicy Ale" - Topic Records TSCD574 (distributie Music& Words)
Aan de reeks heruitgaven van oude elpees van The Watersons, de bekendste folkfamilie uit Groot-Brittannië, heeft Topic Records nu "For Pence And Spicy Ale" toegevoegd. Toen deze plaat in 1975 werd uitgebracht was het alweer negen jaar geleden dat er een album van de groep was verschenen. Broer en zussen Mike, Lal en Norma Waterson waren over van de oorspronkelijke formatie. Martin Carthy (echtgenoot van Norma) verving neef John Harrison die in '66 besloten had om zijn eigen weg te gaan. Daarmee werd een nieuw tijdperk ingeluid en het geheel a capella gezongen album werd door twee muziekbladen uitgeroepen tot beste van dat jaar. Topic heeft, evenals bij de vorige heruitgaven Sound Sound Your Instruments Of Joy en Frost And Fire, de oude opnamen opnieuw gemasterd. In 1993 werd, ook door Topic, al een heruitgave op cd uitgebracht, toen met extra bonustracks, nu is gekozen voor enkel de elpee.
Tracklist: 1. Country Life (1.58) 2. Swarthfell Rocks (5.24) 3. Barney (2.59) 4. Swinton May Song (2.17) 5. Bellman (3.55) 6. Adieu, Adieu (The Flash Lad) (3.22) 7. Apple-Tree Wassailing Song (2.39) 8. Sheepshearing (2.20) 9. Three Day Millionaire (1.35) 10. King Pharim (3.41) 11. T Stands for Thomas (3.42) 12. Malpas Wassail Song (4.11) 13. Chickens in the Garden (2.29) 14. The Good Old Way (3.26)
|
|
|
|
|
Recente concertberichten
De Schotse band Rallion komt dit weekend voor 2 optredens naar Nederland, op zaterdag 19 mei spelen ze in Westerbork, zondag 20 mei doet de band Keltfest aan.
|
|
Lees meer... |
|
Korting op Trys Keturiose in Amsterdam |
Actie: op zondag 20 mei kun je voor € 10,- i.p.v. € 19,- naar het Litouws vrouwenensemble Trys Keturiose in het Tropentheater in Amsterdam.
|
|
Lees meer... |
|
Ensemble Čubrica in Openluchttheater Hertme |
Op 10 juni geeft Bulgaars Ensemble Čubrica een optreden in Openluchttheater Hertme in Twente.
|
|
Lees meer... |
|
Nieuwe reeks terrasconcerten bij Mezz Breda |
Vanaf 17 juni wordt het terras van het Mezz Café op de zondagmiddagen weer gebruikt als podium voor mooie akoestische live muziek.Optredens zijn er o.a. van Bai Kamara Jr. en Jaimi Faulkner.
|
|
Lees meer... |
|
Nieuwe GUO-reeks folk & roots concerten 2012/2013 |
In het nieuwe seizoen 2012/2013 staan bij GUO in Den Boogaard in Moergestel o.a. Eliza Carthy, Andy Irvine, Spiers & Boden en twee mooie mini-festivals op het programma.
|
|
Lees meer... |
|
Idris viert koperen jubileum in Eindhoven |
Op zaterdag 2 juni 2012 viert de groep IDRIS het koperen jubileum in het CKE in Eindhoven.
|
|
Lees meer... |
Nederfolkrockband BZB presenteert op zaterdag 16 juni aanstaande zijn nieuwe CD getiteld 7 in Natuurtheater de Kersouwe in Heeswijk-Dinther.
|
|
Lees meer... |
Op zondag 20 mei presenteert de formatie Autumnsun hun nieuwe cd in de Cultuurboerderij in Westelbeers.
|
|
Lees meer... |
|
Stacey Earle & Mark Stuart sluiten seizoen Crossroads |
Komende dinsdag, 15 mei 2012, eindigt het 11e Crossroads sessieseizoen met een optreden van het echtpaar Stacey Earle en Mark Stuart in het Vestzaktheater in Bergen op Zoom.
|
|
Lees meer... |
|
Piter Wilkens presenteert cd in Sneek |
Komende donderdag, 10 mei, presenteert Piter Wilkens zijn cd Bêst Genôch in de Walrus te Sneek.
|
|
Lees meer... |
|
Twee fiddlers in een huiskamer |
In de huiskamer van Karin Pronk in Den Haag komen in mei maar liefst 2 fiddlers op bezoek: op 11 mei is dat Brian McNeill, op 15 mei Tom McConville.
|
|
Lees meer... |
|
Warsaw Village Band in Nederland |
| Van 9 t/m 13 mei is de Warsaw Village Band op tour in Nederland, de groep is achtereenvolgens in Den Haag, Groningen, Utrecht, Eindhoven en Amsterdam te zien.
|
|
Lees meer... |
|
Luiz Márquez en Arno Adams in Kessel |
| Op zaterdag 12 mei 2012 speelt het Luiz Márquez trio in Kasteel De Keverberg in Kessel, regionale held Arno Adams verzorgt het voorprogramma.
|
|
Lees meer... |
|
Sido Martens presenteert Suikerhard & Bitterzoet |
Op dinsdag 1 mei presenteert Sido Martens zijn nieuwe cd Suikerhard & Bitterzoet op landgoed Stania State in Oenkerk.
|
|
Lees meer... |
|
Duo NIHZ brengt joodse muziek in DOK6 |
Jewish Music op zondagmorgen 29 april 2012 om 11.00 uur in DOK6 te Panningen.
|
|
Lees meer... |
Van 3 t/m 13 mei toert Terje Nordgarden door Nederland, 12 mei doet hij Paco Plumtrek in Almelo aan.
|
|
Lees meer... |
|
|