spacer
header
header
 
Paul O'Brien bij Folkclub Twente
vrijdag, 30 december 2011 16:42

Op vrijdag 13 januari komt Paul O'Brien zijn nieuwe cd Port To Port presenteren bij Folkclub Twente.

De afgelopen anderhalf jaar heeft hij aan deze liederencyclus gewerkt. Dit zal de tweede keer zijn dat Paul bij Folkclub Twente optreedt.

Waar Paul O'Brien met Songs From The North Lotts zijn persoonlijke geschiedenis opzocht, heeft hij op Port To Port een breder verhaal te vertellen. En dat komt tot leven door de eigen invulling die hij in elk lied geeft aan markante grote en kleine gebeurtenissen uit ruim driehonderd jaar scheepvaartgeschiedenis. Van zeehelden tot scheepsramp. Van Dublin, Belfast tot  Rotterdam en andere havens.

Paul is geboren en getogen in de East Wall van Dublin in de vroege jaren zestig. Hij groeide op met de rijke traditie van het Dublinse
lied met zijn unieke mix van traditionele, hedendaagse en straatliederen. Als teenager speelde hij in diverse blues- en folkbands in en om Dublin. In deze tijd werd hij vooral beïnvloed door Brendan en Dominic Behan en de Clancy Brothers. Na inmiddels klassiek geschoold te zijn begon hij te expirimenteren met zijn gitaarsound. De volgende, logische, stap was het componeren en schrijven van
eigen liederen. Paul zal worden begeleid door de Amerikaanse fluitiste Kate Huber.

Wanneer: vrijdag 13 januari om 20.30 uur
Waar: Eetcafé en Zalen "De Buren". Beckumerstraat 2, 7548 BG Boekelo

Entree: volwassenen: 13 Euro; donateurs, studenten en jeugd tot 18 jaar: 10 Euro;
kinderen t/m 12 jaar: gratis.

Reserveren: via website www.folkclub.nl of telefonisch:
053-4766283 / 053-5383334 (na  18.00 uur)

 
spacer
spacer

Recente concertberichten

Rallion in Nederland

De Schotse band Rallion komt dit weekend voor 2 optredens naar Nederland, op zaterdag 19 mei spelen ze in Westerbork, zondag 20 mei doet de band Keltfest aan.

Lees meer...
 
Korting op Trys Keturiose in Amsterdam

Actie: op zondag 20 mei kun je voor € 10,- i.p.v. € 19,- naar het Litouws vrouwenensemble Trys Keturiose in het Tropentheater in Amsterdam.

Lees meer...
 
Ensemble Čubrica in Openluchttheater Hertme

Op 10 juni geeft Bulgaars Ensemble Čubrica een optreden in Openluchttheater Hertme in Twente.

Lees meer...
 
Nieuwe reeks terrasconcerten bij Mezz Breda

Vanaf 17 juni wordt het terras van het Mezz Café op de zondagmiddagen weer gebruikt als podium voor mooie akoestische live muziek.Optredens zijn er o.a. van Bai Kamara Jr. en Jaimi Faulkner.

Lees meer...
 
Nieuwe GUO-reeks folk & roots concerten 2012/2013

In het nieuwe seizoen 2012/2013 staan bij GUO in Den Boogaard in Moergestel o.a. Eliza Carthy, Andy Irvine, Spiers & Boden en twee mooie mini-festivals op het programma.

Lees meer...
 
Idris viert koperen jubileum in Eindhoven

Op zaterdag 2 juni 2012 viert de groep IDRIS het koperen jubileum in het CKE in Eindhoven.

Lees meer...
 
Nieuwe cd BZB: 7

Nederfolkrockband BZB presenteert op zaterdag 16 juni aanstaande zijn nieuwe CD getiteld 7 in Natuurtheater de Kersouwe in Heeswijk-Dinther.

Lees meer...
 
Autumnsun in Westelbeers

Op zondag 20 mei presenteert de formatie Autumnsun hun nieuwe cd in de Cultuurboerderij in Westelbeers.

Lees meer...
 
Stacey Earle & Mark Stuart sluiten seizoen Crossroads

Komende dinsdag, 15 mei 2012, eindigt het 11e Crossroads sessieseizoen met een optreden van het echtpaar Stacey Earle en Mark Stuart in het Vestzaktheater in Bergen op Zoom.

Lees meer...
 
Piter Wilkens presenteert cd in Sneek

Komende donderdag, 10 mei, presenteert Piter Wilkens zijn cd Bêst Genôch in de Walrus te Sneek.

Lees meer...
 
Twee fiddlers in een huiskamer

In de huiskamer van Karin Pronk in Den Haag komen in mei maar liefst 2 fiddlers op bezoek: op 11 mei is dat Brian McNeill, op 15 mei Tom McConville.

Lees meer...
 
Warsaw Village Band in Nederland

Van 9 t/m 13 mei is de Warsaw Village Band op tour in Nederland, de groep is achtereenvolgens in Den Haag, Groningen, Utrecht, Eindhoven en Amsterdam te zien.

Lees meer...
 
Luiz Márquez en Arno Adams in Kessel

Op zaterdag 12 mei 2012 speelt het Luiz Márquez trio in Kasteel De Keverberg  in Kessel, regionale held Arno Adams verzorgt het voorprogramma.

Lees meer...
 
Sido Martens presenteert Suikerhard & Bitterzoet

Op dinsdag 1 mei presenteert Sido Martens zijn nieuwe cd Suikerhard & Bitterzoet op landgoed Stania State in Oenkerk.

Lees meer...
 
Duo NIHZ brengt joodse muziek in DOK6

Jewish Music op zondagmorgen 29 april 2012 om 11.00 uur in DOK6 te Panningen.

Lees meer...
 
NL tour Terje Nordgarden

Van 3 t/m 13 mei toert Terje Nordgarden door Nederland, 12 mei doet hij Paco Plumtrek in Almelo aan.

Lees meer...
 

WEEKAGENDA

vr 18 mei: Gullegem (B)
Kokopelli Festival
ma 21 mei: Eindhoven
Brigitte DeMeyer & Will Kimbrough
ma 28 mei: Eindhoven
Spencer The Rover
do 31 mei: Rotterdam
Barco do fado
vr 01 juni: Uithoorn
Skerryvore
ma 04 juni: Eindhoven
Barrelhouse
ma 11 juni: Eindhoven
Eindhoven SiSo City
za 16 juni: Heeswijk-Dinther
BZB (cd-pres.)
za 16 juni: Eindhoven
Naked Song
za 23 juni: Den Haag
Summerfolk
do 28 juni: Rotterdam
Barco do fado
 
spacer