|
|
|
|
|
|
woensdag, 26 september 2012 12:59 |
|
Klein Paradiso in Echten begint het concertseizoen op zaterdag 29 september met Blue Dew en hun nieuwe voorstelling The Fair-Haired Boy.
Blue Dew is een folkband die nationaal bekendheid geniet dankzij haar voorstellingen waarin zij Ierse- en Amerikaanse muziek combineert met verhalen en beelden. Blue Dew brengt de nieuwe voorstelling ‘The Fair-Haired Boy’, een door John Beumer geschreven en verteld verhaal voor volwassenen, begeleid door muziek van Blue Dew. Er was een tijd dat voor de Ieren het bovennatuurlijke net zo vanzelfsprekend was als de tastbare wereld van hun bestaan.
Het is de tijd waarin in heel Europa de sprookjesfiguren zijn verdreven terwijl ze in Ierland nog volop geloven in geestverschijningen en fairies!
Het is de tijd waarin muzikanten en beroepsvertellers van boerderij naar boerderij trekken. Muzikanten met een onuitputtelijk repertoire van vrolijke melodieën en droevige ballades. Vertellers trekken rond met verhalen die meerdere avonden duren. Zo garanderen muzikanten en vertellers zich van hun dagelijkse hap eten en een plek voor de nacht. Want wie wijst een muzikant de deur die hoop en troost brengt? Wie stuurt een verhalenverteller weg voordat hij het einde van zijn verhaal kent? Wie meer wil weten over Blue Dew kan terecht op: www.bluedew.nl
 29 september 2012 in ‘Klein Paradiso’ De Olde Karke, Zuidwolderweg 8, Echten. De entree bedraagt 10,- euro, reservering is gezien het beperkte aantal plaatsen gewenst. Tel. 0528-37 37 66 of via mail
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Meer informatie over het concertprogramma is te vinden op www.delibre.nl |
|
|
|
|
Newsflash
| Op dinsdag 28 mei komt Steve Earle met The Dukes zijn nieuwe plaat The Low Highway voorstellen in De Effenaar in Eindhoven en Folkforum mag 2 exemplaren van deze cd weggeven.
|
|
Lees meer... |
Recente concertberichten
|
Daar komt de Boegieman! in theaters Utrecht |
| Daar komt de Boegieman! gaat het theater in: op 25 en 26 mei en 2 en 9 juni is de liedjesvoorstelling voor kinderen te zien in een paar theaters in Utrecht.
|
|
Lees meer... |
|
Bob Till You Drop! in Middelburg |
| Op donderdag 16 mei staat een keur aan Zeeuwse en Vlaamse muzikanten op het podium van De Spot in Middelburg om een eerbetoon te brengen aan het oeuvre van Bob Dylan.
|
|
Lees meer... |
|
JAZZ-WERELDMUZIEK CONCERT TOMÁŠ LIŠKA & MARTA TOPFEROVÁ |
| Op eerste Pinksterdag, zondagavond 19 mei, treedt de wereldberoemde bassist Tomáš Liška op in Noordwijk met de formatie Milokraj.
|
|
Lees meer... |
|
GUO-concertserie 2013/2014 in nieuwe locaties |
Met ingang van GUO-concertserie 2013/2014 verkast Groeten Uit Oisterwijk naar drie locaties in Oisterwijk. Het publiek kan daar optredens verwachten van Vers Folk, David Munnelly (met een bijzonder project), Veulpoepers 3.0, Willem Vermandere, The Tannahill Weavers en Griff Trio & Monte Arvu.
|
|
Lees meer... |
|
Jubileumavond van De Lantaern met Amadan |
Op zaterdag 25 mei 2013 viert de Lantaern in Zevenaar zijn 35-jarig jubileum met een optreden van Amadan.
|
|
Lees meer... |
|
Bob Dylan Tribute in Baarlo |
Cultuurpodia Peel & Maas presenteert de Gentse Bob Dylan Tribute met Bruno Deneckere, Derek & Nils De Caster op zaterdag 18 mei in Muzieksalon Thalia in Baarlo.
|
|
Lees meer... |
Tot en met 19 mei is Antje Duvekot op tour in Nederland om haar nieuwe album New Siberia voor te stellen. Vanavond is ze te zien in Bad Nieuweschans, verder doet zij o.a. Eindhoven, Bergen op Zoom, Amsterdam en Borger aan.
|
|
Lees meer... |
Op zondag 26 mei treedt de nieuwe folk/rockband De Vliering op. In Café 'T Zwarte Paard in Noordeloos (Botersloot 15) gaat om 16.00 uur het dak eraf.
|
|
Lees meer... |
|
Mizrakh bij Folkclub Twente |
| Omdat ze ze bij folkclub Twente zo goed vinden, hebben ze voor de derde keer de balkan- en klezmerband Mizrakh uitgenodigd om op te treden. Dat gebeurt op vrijdag 17 mei in Boekelo.
|
|
Lees meer... |
| Live Stage Marnix in Ede presenteert op 16 mei de Canadese singer-songwriter-gitarist Cara Luft.
|
|
Lees meer... |
| Op zaterdag 18 mei brengt singer-songwriter Cedric Watson bij RASA in Utrecht zijn eigen mix van cajun, creole en zydeco met af en toe een deuntje bluegrass.
|
|
Lees meer... |
|
THE LUMINEERS VERPLAATST NAAR HEINEKEN MUSIC HALL |
Wegens de enorme vraag naar kaarten is het optreden van The Lumineers op 18 november aanstaande verplaatst van MC Vredenburg Leidsche Rijn in Utrecht naar de Heineken Music Hall in Amsterdam.
|
|
Lees meer... |
Van 2 t/m 17 mei is singer-songwriter Martyn Joseph op tour in Nederland. Hij doet o.a. Amen, Wageningen, Den Haag en Leiden aan.
|
|
Lees meer... |
|
Win de nieuwe cd van Steve Earle |
Op dinsdag 28 mei komt Steve Earle met The Dukes zijn nieuwe plaat The Low Highway voorstellen in De Effenaar in Eindhoven en Folkforum mag 2 exemplaren van deze cd weggeven.
|
|
Lees meer... |
|
Ierse topformatie Tremolo maakt Nederlands debuut in Den Bosch |
Op zaterdag 27 april staat de Ierse topformatie Tremolo voor het eerst op een Nederlands podium, dat van de Toonzaal in Den Bosch. Achteraf is er mogelijkheid voor sessie in de foyer.
|
|
Lees meer... |
|
Chapelfolk met 4 Wheel Drive en Roland Verstappen |
| Op vrijdag 10 mei is er in de Ursulinenkapel in Tilburg weer Chapelfolk, met optredens van 4 Wheel Drive en Roland Verstappen.
|
|
Lees meer... |
|
|