Programma Dranouter

Kayam = grote concerttent
Palace = dranktent
Cirque = theatertent
Clubstage = een na grootste concerttent
Irish Pub Tent
Foyer 't Folk (in het dorp)

DONDERDAG 4 aug ‘05
20:00: Bots - Palace - Nederlandstalige pop/folk http://home.iae.nl/users/vdmark/ehvsemuz/bots.htm
22:00: Blunt - Palace - Vlaamse band met engelstalige folkrock http://www.bluntfolkrock.be
24:00: DJ.Jåk - Palace - Vlaamse dj met swingende wereldmuziek http://www.folkroddels.be


VRIJDAG 5 aug ‘05
16:00: Jean-Pierre Van Hees Kwartet - Clubstage - Belgisch doedelzak-icoon www.jpvanhees.be
16:30: Amsterdam Klezmer Band - Kayam - Joods/Balkan/Swing www.amsterdamklezmerband.nl
17:00: Maxon Blewitt - Palace - Belgische pop http://www.maxonblewitt.com
17:30: Rosa Paeda - Clubstage - Bruisende Italiaanse trad. folk http://www.rosapaeda.it/
17:30: Bloedend Hart - Cirque - Vlaamse humor en comedy
18:00: Lúnasa - Kayam - Ierse inventieve topfolk http://www.lunasa.ie
18:30: Mud Flow - Palace - Belgische pop http://www.mudflow.com/
19:00: Laurence Revey - Clubstage - Zwitserse stemkunstenares http://www.revey.com/
19:00: Danny van Britsom - Cirque - Onvoorspelbare en hilarische Vlaming
19:30: Guajiro Mirabal & band - Kayam - Cuba - http://www.wim-wenders.com/art/buenavistasocialclub.htm
20:00: Delavega - Palace - Vlaamse alternatieve rock http://www.delavega.be
20:00: TLS met Maarten Marchau e.a. - Foyer 't Folk
20:30: Thórir - Clubstage - IJslandse singer/songwriter
20:45: D'Irque - Cirque - circus, humor en improvisatie http://www.dirque.com/start.html
21:00: Open sessie - Foyer 't Folk
21:00: Flip Kowlier - Kayam - West-Vlaamse super-rap http://www.flipkowlier.be/
21:30: Monza - Palace - Stein Meuris cs met sterke songs www.monza.be 
22:15: Mise - Clubstage - trad. Iers
22:30: Skate Nakes - Cirque - vurige lachwekkende acrobatie
22:45: Lou Reed & Mike Rathke - Kayam - rocklegende op z'n intiemst http://www.loureed.org
00:00: Yasmine - Clubstage - Vlaamse rockster met Nederlandstalig Leonard Cohen progr. http://www.yasmine.be
00:30: Aldo Granato - Cirque - fusie tussen beats en akoestische instrumenten http://www.aldogranato.be
00:30: The Internationals - Kayam - Vlaamse ska-legendes - http://users.pandora.be/roel.jacobs2
01:30: Transsylvanians - Palace - Superswingende Hongaarse speedfolk/ska/punk/bartol/etc www.transsylvanians.de
02:00: Senor Torpedo - Cirque - Duitse electro latin house http://www.senortorpedo.de
02:30: DJ. M'sieur crock
Buitenanimatie: Fanfare van Dranouter, Whalley Range Allstars en Structures Musicales. In de Irish Pub Tent: Fagoempel, Green Jacket en Aran.

ZATERDAG 6 aug '05
13:30: Yevgueni - Clubstage - Getalenteerde Vlaamse kleinkunst/popgroep www.yevgueni.be
14:00: Absynthe Minded - Kayam - Belgische akoestische alternatieve pop/rock/jazz http://www.absyntheminded.be
15:00: Bäsk - Clubstage - Subtiele Zweedse folk http://www.noside.com/Catalog/CatalogAlbum_01.asp?Action=GetOne&Album_ID=2
15:00: Cavez Express - Palace - bal met topband rond Urban Trad-accordeoniste Sophie Cavez - www.sophiecavez.com
15:30: African Jazz Pioneers - Kayam - Zuidafrikaanse jazz & marabi - zie o.a.: http://www.jellyroll.com/04/africanjazz.html
15:30: Woody Express - Cirque - Kijk van Frank Vander Linden, Jan de Smet en Arne Van Dongen op Woody Guthrie
16:30: Madouce - Clubstage - Vera Coomans & Jaune Toujours met Madou-revival http://www.belgianmusic.net/Madouce.htm
16:30: Magister De Luxe - Palace - Bal met Pieter (sax) & Jonas (gitaar) De Meester en gasten www.aedo.be
17:00: Yann Tiersen - Kayam - Frans muzikaal genie bekend door o.m. filmmuziek - http://www.labels.tm.fr/fr/artiste.asp?artiste=TI023
17:00: Cirq'ulation Locale - Cirque - wervelend straatcircus http://www.circusgroup.be
18:00: Xarnege - Clubstage - akoestische hogeschoolfolk uit Baskenland en Gascogne http://www.xarnege.com/1024x768/index1024.htm
18:00: Balla Vogala - Palace - bal met deel Olla Vogala www.ollavogala.com
18:30: Zita Swoon - Kayam - Belgische alternatieve rock - http://www.zitaswoon.com
18:30: Bert Kruismans - Cirque - Stand-up comedian http://www.kruismans.be
19:30: Comas & Guests - Clubstage - Iers/Belgische groep http://comas.folk.be
19:30: Boombalbombardement - Palace - Bal met top van Belgische folkbalmuzikanten http://www.boombal.be
20:00: Louise Attaque -Kayam - Franse alternatieve eigenzinnige toprock/pop http://www.louiseattaque.com
20:15: Cirq'ulation Locale - Cirque - wervelend straatcircus http://www.circusgroup.be
21:00: Aran - Foyer 't Folk - Iers trad.
21:15: Te Gek!? - Clubstage - Vlaamse muziektop komt op voor psychiatrie - http://www.sad.be/tegek.htm
21:45: Novastar - Kayam - Populaire Belgische popgroep - http://www.novastar.be
22:00: Off The Record Harmonic Beatbox Band - Cirque - vocale rock - www.offtherecord.name
23:00: Jah Wobble Band & Molam Lao - Clubstage - rap en reggae-achtige muziek met zang uit Laos http://www.30hertzrecords.com/
23:30: Amparanoia - Kayam - top-mestizo rond Spaanse Amparo Sanchez http://www.amparanoia.com/
00:30: Fiddler's Green - Palace - Ierse folkrock uit Duitsland www.fiddlers.de
01:00: Snowboy and the Latin Section - Cirque - dansbare latin-jazz www.snowboy.info
01:30: DJ Bryzze - Palace
03:00: DJ 6 - Cirque
Buitenanimatie: Bus-a-Nova, Whalley Range Allstars, Maskesmachine, Ouse Waches, Structures Musicales, Alles loopt op rolletjes, Het Mobiele Naaitheater, Cie Colbok, De Stijle Want, Cirq Diabolique, Noa & Uri, Vooruit met de Kuit. Irish Pub Tent: Green Jacket, MM's Open Session, Asran en Fagoempel.

ZONDAG 7 aug '05
12:30: Zjamoel - Clubstage - eigenzinnige instrumentale folk uit Zuidwest Vlaanderen www.zjamoel.be
13:00: Tom Helsen - Kayam - topsongs from belgium http://www.tomhelsen.be
14:00: Papillon - Clubstage - Frans chanson/balkan met o.a. Gwen Cresens en Koen Decauter http://www.leuven.be/doc/4-3-2005.pdf
14:00: Ben Zuddhist - Cirque - Straatcircus http://www.benzuddhist.com/
14:30: Cracow Klezmer Band - Kayam -Poolse fusie tussen Klezmer en jazz http://www.ckb.cracow.pl
14:30: Maskackas Spelmani - Palace - Letse traditionele muziek http://maskacka.folklora.lv/en.html
15:30: Beoga - Clubstage - Talentvol kwartet uit Ierse traditionele muziek http://www.beogamusic.com/
15:30: Cie Baladeu'x - Cirque - Jonglerende dansers
16:00: Cununita - Palace - Roemeense folklore
16:00: Thalassa! Thalassa! - Kayam - project met Rum & Laïs http://www.folkdranouter.be/uitblazen/nieuw.htm
17:00: Laura Vitel - Clubstage - Spaanse jonge flamenco-zangeres http://www.la-barraca.be/alaura.htm
17:00: Neveneffecten - Cirque - absurdistische comedie http://www.neveneffecten.be
17:30: Armagh Down 05 - Palace - Noor-Iers
17:30: Lhasa - Kayam - aansprekende Canadese zangeres http://www.lhasadesela.ca
18:30: Skolvan - Clubstage - pure Bretonse klasse http://www.skolvan.com
18:45: Ronny Verbiest Trio & Antje de Boeck - Cirque - topaccordeonist & rasactrice
19:00: Marianne Faithfull - Kayam - rock ‘n' roll diva - http://www.vh1.com/artists/az/faithfull_marianne/artist.jhtml
19:00: Borkan - Palace - Nieuw Trad Frans met doedelzak, 2 draailieren, trekzak en noord-afrikaanse percussie
20:15: Yasmin Levy - Clubstage - Spaans-Joodse liederen http://www.bbc.co.uk/radio3/awards2005/profile_yasminlevy.shtml
20:30: Comedy Rally - Cirque - stand-up comedians Gunther Lamoot, Gili, Nigel Williams, Danny Van Britsom en Piet Depraitere
20:30: Xarnege - Palace - akoestische hogeschoolfolk uit Baskenland en Gascogne http://www.xarnege.com/1024x768/index1024.htm
20:45: Christy Moore - Kayam - Legendarische Ierse zanger/gitarist begeleid door gitarist Declan Sinnot www.christymoore.com
22:00: The Proclaimers - Clubstage - van punk via 500 miles naar pop/rock http://www.proclaimers.co.uk
22:00: Fagoempel - 't Folk - Lierse groep met Ierse folk www.fagoempelfolk.be
22:30: Babylon Circus - Cirque - mix van ska, reggae, chanson, dub, jazz, punk en balkan http://www.babyloncircus.net
22:30: Gorki 1990-2005 - Kayam - Luc de Vos cs met speciaal programma www.gorki.be
23:30: Nomades Etskaetera - Palace - wervelende ska, rootsreggae, wereldfolk uit Frankrijk http://www.nomadesetskaetera.net/
00:00: Arsenal - Cirque - Vlaams rockduo http://www.arsenal-music.com/
00:30: DJ Bob - Palace
01:30: DJ Henz - Cirque
Buitenanimatie: Albion Morris Men, Bus-a-Nova, Ijsco Ali, Time Circus, Alles Loopt Op Rolletjes,Structures Musicales, Picto Facto, De Stijle Want, Snuff Puppets, Caledonian Pipes & Drums. Irish Pub Tent: Flanders Ethno, Albion Morris Men, MM's Open Session, Green Jacket.