|
|
|
|
|
|
Steun festival Pastorale als lid van Vrienden van Pastora... |
|
vrijdag, 18 juni 2004 00:00 |
|
Steun festival Pastorale als lid van Vrienden van Pastorale Het festival Pastorale au Parvis staat morgen (zaterdag 19 juni) met een kraam op de Schaapscheerdersfeesten in Nisse (onder Goes). Dat is een mooie gelegenheid om al eens een kijkje te nemen op deze sfeervolle festivallokatie en te luisteren naar muziekfragmenten, een blik te werpen op het programma en te spreken met de organisatoren van het festival, dat vrijdag 9 juli (in de kerk) en zaterdag 10 juli (op het dorpsplein, gratis) wordt gehouden. Er zijn ook kaarten voor het vrijdagavondconcert en maaltijdbonnen voor het zaterdagfestival reserveren.
Belangrijk voor Pastorale is de steun van particulieren. Door de jaren heen hebben bezoekers te kennen gegeven het festival zo te waarderen dat zij bereid zijn hier ook financieel aan te willen bijdragen. Voor deze mensen is nu de 'Vrienden van de Pastorale' in het leven geroepen. Iedereen die dat wil, kan voor € 50,= per jaar geregistreerd worden als Vriend van de Pastorale en daarmee de filosofie - een gemakkelijk toegankelijk muziekfestival - in stand houden. Wie zich aanmeldt en € 50,= overmaakt krijgt bericht over het volgende festival en een programma thuisgestuurd of gemaild. Bovendien ligt er een aardige attentie en een gratis consumptiebon klaar in de infostand op het komende festival. Zie ook: http://www.pastorale.nl
|
|
|
|
|
Recente concertberichten
|
Feestelijke afsluiting seizoen Folk In The Lounge |
Het seizoen Folk In The Lounge in Den Haag wordt op zaterdag 23 juni feestelijk afgesloten met het duo Jon & Gilly Loomes als hoofdact.
|
|
Lees meer... |
Op dinsdag 29 mei begint de Nederlandse tour van het Canadese singer-songwriters duo Whitehorse bij Folk in de Wâlden in Oentsjerk.
|
|
Lees meer... |
|
Solo-concert Anne Niepold in Groningen |
Anne Niepold, één van de beste trekharmonica-spelers van België (en Europa), komt 9 juni een solo-concert geven in de Muziekschool in Groningen.
|
|
Lees meer... |
De Schotse band Rallion komt dit weekend voor 2 optredens naar Nederland, op zaterdag 19 mei spelen ze in Westerbork, zondag 20 mei doet de band Keltfest aan.
|
|
Lees meer... |
|
Korting op Trys Keturiose in Amsterdam |
Actie: op zondag 20 mei kun je voor € 10,- i.p.v. € 19,- naar het Litouws vrouwenensemble Trys Keturiose in het Tropentheater in Amsterdam.
|
|
Lees meer... |
|
Ensemble Čubrica in Openluchttheater Hertme |
Op 10 juni geeft Bulgaars Ensemble Čubrica een optreden in Openluchttheater Hertme in Twente.
|
|
Lees meer... |
|
Nieuwe reeks terrasconcerten bij Mezz Breda |
Vanaf 17 juni wordt het terras van het Mezz Café op de zondagmiddagen weer gebruikt als podium voor mooie akoestische live muziek.Optredens zijn er o.a. van Bai Kamara Jr. en Jaimi Faulkner.
|
|
Lees meer... |
|
Nieuwe GUO-reeks folk & roots concerten 2012/2013 |
In het nieuwe seizoen 2012/2013 staan bij GUO in Den Boogaard in Moergestel o.a. Eliza Carthy, Andy Irvine, Spiers & Boden en twee mooie mini-festivals op het programma.
|
|
Lees meer... |
|
Idris viert koperen jubileum in Eindhoven |
Op zaterdag 2 juni 2012 viert de groep IDRIS het koperen jubileum in het CKE in Eindhoven.
|
|
Lees meer... |
Nederfolkrockband BZB presenteert op zaterdag 16 juni aanstaande zijn nieuwe CD getiteld 7 in Natuurtheater de Kersouwe in Heeswijk-Dinther.
|
|
Lees meer... |
Op zondag 20 mei presenteert de formatie Autumnsun hun nieuwe cd in de Cultuurboerderij in Westelbeers.
|
|
Lees meer... |
|
Stacey Earle & Mark Stuart sluiten seizoen Crossroads |
Komende dinsdag, 15 mei 2012, eindigt het 11e Crossroads sessieseizoen met een optreden van het echtpaar Stacey Earle en Mark Stuart in het Vestzaktheater in Bergen op Zoom.
|
|
Lees meer... |
|
Piter Wilkens presenteert cd in Sneek |
Komende donderdag, 10 mei, presenteert Piter Wilkens zijn cd Bêst Genôch in de Walrus te Sneek.
|
|
Lees meer... |
|
Twee fiddlers in een huiskamer |
In de huiskamer van Karin Pronk in Den Haag komen in mei maar liefst 2 fiddlers op bezoek: op 11 mei is dat Brian McNeill, op 15 mei Tom McConville.
|
|
Lees meer... |
|
Warsaw Village Band in Nederland |
| Van 9 t/m 13 mei is de Warsaw Village Band op tour in Nederland, de groep is achtereenvolgens in Den Haag, Groningen, Utrecht, Eindhoven en Amsterdam te zien.
|
|
Lees meer... |
|
Luiz Márquez en Arno Adams in Kessel |
| Op zaterdag 12 mei 2012 speelt het Luiz Márquez trio in Kasteel De Keverberg in Kessel, regionale held Arno Adams verzorgt het voorprogramma.
|
|
Lees meer... |
|
|