|
|
|
|
|
|
Koen Hottentot (Folkfestival Grolloo) |
|
zondag, 28 december 2003 00:00 |
|
Koen Hottentot is de man achter het folkfestival Folk Grolloo dat na haar eerste editie een dermate hoge rekening kreeg toegestuurd van de auteursrechten-organisatie BUMA, dat het festival nu ten dode opgeschreven is. Koen Hottentot (Folkfestival Grolloo): Vuist tegen Buma-dictatuur - Mooiste Muziek Moment van het afgelopen jaar ... De voornaamste concerten waar ik bij geweest ben dit jaar zijn eigenlijk onze eigen concerten in Grolloo geweest, voor de rest niet zo actief geweest qua concertbezoek. Maar een zeer op dreef zijn de Little Johnny Engand op Folk Grolloo staat toch wel bovenaan de lijst (als hier althans live muziekmomenten worden bedoeld).
- Verwachting voor het komende jaar ... Hopelijk een vuist maken tegen de Buma-dictatuur, zie eerdere discussies op Folkforum. Die lui zijn volledig door de bocht gevlogen, en maken het kleine podia onnodig moeilijk iets leuks te organiseren. Gebeurt dat niet dan verwacht ik niet zo heel veel positiefs voor Nederlandse podia. Muzikale verwachting? K3 en Britney Spears zullen de hitlijsten domineren. Maar even serieus, ik heb geen idee en we zien wel weer. Toch? Concerten in Grolloo volgend jaar - geen idee. We verwachten eerst (in januari) een kindje, daar zullen we druk genoeg mee bezig zijn. En dan zien we daarna wel weer verder. - De beste cd's van 2003 ... Ad Vanderveen - The Moment That Matters Show Of Hands - Country Life Diversen - Folk Grolloo (uiteraard, ha ha) groetjes, Koen
|
|
|
|
|
Recente concertberichten
|
Feestelijke afsluiting seizoen Folk In The Lounge |
Het seizoen Folk In The Lounge in Den Haag wordt op zaterdag 23 juni feestelijk afgesloten met het duo Jon & Gilly Loomes als hoofdact.
|
|
Lees meer... |
Op dinsdag 29 mei begint de Nederlandse tour van het Canadese singer-songwriters duo Whitehorse bij Folk in de Wâlden in Oentsjerk.
|
|
Lees meer... |
|
Solo-concert Anne Niepold in Groningen |
Anne Niepold, één van de beste trekharmonica-spelers van België (en Europa), komt 9 juni een solo-concert geven in de Muziekschool in Groningen.
|
|
Lees meer... |
De Schotse band Rallion komt dit weekend voor 2 optredens naar Nederland, op zaterdag 19 mei spelen ze in Westerbork, zondag 20 mei doet de band Keltfest aan.
|
|
Lees meer... |
|
Korting op Trys Keturiose in Amsterdam |
Actie: op zondag 20 mei kun je voor € 10,- i.p.v. € 19,- naar het Litouws vrouwenensemble Trys Keturiose in het Tropentheater in Amsterdam.
|
|
Lees meer... |
|
Ensemble Čubrica in Openluchttheater Hertme |
Op 10 juni geeft Bulgaars Ensemble Čubrica een optreden in Openluchttheater Hertme in Twente.
|
|
Lees meer... |
|
Nieuwe reeks terrasconcerten bij Mezz Breda |
Vanaf 17 juni wordt het terras van het Mezz Café op de zondagmiddagen weer gebruikt als podium voor mooie akoestische live muziek.Optredens zijn er o.a. van Bai Kamara Jr. en Jaimi Faulkner.
|
|
Lees meer... |
|
Nieuwe GUO-reeks folk & roots concerten 2012/2013 |
In het nieuwe seizoen 2012/2013 staan bij GUO in Den Boogaard in Moergestel o.a. Eliza Carthy, Andy Irvine, Spiers & Boden en twee mooie mini-festivals op het programma.
|
|
Lees meer... |
|
Idris viert koperen jubileum in Eindhoven |
Op zaterdag 2 juni 2012 viert de groep IDRIS het koperen jubileum in het CKE in Eindhoven.
|
|
Lees meer... |
Nederfolkrockband BZB presenteert op zaterdag 16 juni aanstaande zijn nieuwe CD getiteld 7 in Natuurtheater de Kersouwe in Heeswijk-Dinther.
|
|
Lees meer... |
Op zondag 20 mei presenteert de formatie Autumnsun hun nieuwe cd in de Cultuurboerderij in Westelbeers.
|
|
Lees meer... |
|
Stacey Earle & Mark Stuart sluiten seizoen Crossroads |
Komende dinsdag, 15 mei 2012, eindigt het 11e Crossroads sessieseizoen met een optreden van het echtpaar Stacey Earle en Mark Stuart in het Vestzaktheater in Bergen op Zoom.
|
|
Lees meer... |
|
Piter Wilkens presenteert cd in Sneek |
Komende donderdag, 10 mei, presenteert Piter Wilkens zijn cd Bêst Genôch in de Walrus te Sneek.
|
|
Lees meer... |
|
Twee fiddlers in een huiskamer |
In de huiskamer van Karin Pronk in Den Haag komen in mei maar liefst 2 fiddlers op bezoek: op 11 mei is dat Brian McNeill, op 15 mei Tom McConville.
|
|
Lees meer... |
|
Warsaw Village Band in Nederland |
| Van 9 t/m 13 mei is de Warsaw Village Band op tour in Nederland, de groep is achtereenvolgens in Den Haag, Groningen, Utrecht, Eindhoven en Amsterdam te zien.
|
|
Lees meer... |
|
Luiz Márquez en Arno Adams in Kessel |
| Op zaterdag 12 mei 2012 speelt het Luiz Márquez trio in Kasteel De Keverberg in Kessel, regionale held Arno Adams verzorgt het voorprogramma.
|
|
Lees meer... |
|
|